Language switcher

Sa oled siin

Lennuamet

Lõõtsa 5,
Ülemiste City,
11415 Tallinn

  • Telefon:(+372) 610 3500
  • Faks:(+372) 610 3501
  • E-post:ecaa@ecaa.ee
Kliki kaardil, et vaadata Google Maps rakenduses
Kliki pildil, et näha suuremalt

Lennuamet on avatud
E-R kell 9:00-16:00

Kohtumise aja palume eelnevalt järelevalveametnikuga kokku leppida

Parkimine:
Parkimine Ülemiste Citys  on tasuline. Ülemiste City linnakus asuvad suured autoparklad (parkimisala EP 90), mis mahutavad kokku ligi 2000 sõiduautot. Valukoja parkimismajas (Valukoja 4C) on parkimiskohti 281 autole.

Põhja ja Lõuna parkimisalad (EP 90):
2 h – TASUTA (fikseerides parkimisaja alguse parkimiskellaga või paberil)
30 min – 0,5 EUR
24 h – 3 EUR

Hoonete lähiümbruses asuvad tasulised parkimisalad (EP 35):
15 min – TASUTA (fikseerides parkimisaja alguse parkimiskellaga või paberil)
30 min – 1 EUR
24 h – 6 EUR

Parkimine Valukoja parkimismajas (Valukoja 4C):
Esimesed 15 min – TASUTA
Iga alustatud 30 minutit – 1 EUR
24 h – 13 EUR
Ööpäevaringne kuukaart – 80 EUR
Kaotatud pileti tasu – 16 EUR

Kontaktid

Lennuliiklusteeninduse ja lennuväljade o

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Moonika Käst vaneminspektor 6103564 moonika.kast@ecaa.ee

Lennundusjulgestuse osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Lauri Alekõrs vaneminspektor 6103561 lauri.alekors@ecaa.ee

Lennundustehnika osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ermo Uuspuu vaneminspektor 6103570 ermo.uuspuu@ecaa.ee
Igor Siimon vaneminspektor 6103586 igor.siimon@ecaa.ee
Kalle Allikson vaneminspektor 6103572 kalle.allikson@ecaa.ee
Reiko Kleius vaneminspektor reiko.kleius@ecaa.ee
Räni Kruuse vaneminspektor 6103565 rani.kruuse@ecaa.ee

Lennutegevuse osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Andres Peterson vaneminspektor 6103584 andres.peterson@ecaa.ee
Kadri Tusis vaneminspektor 6103585 kadri.tusis@ecaa.ee
Karl Rattassep vaneminspektor 6103571 karl.rattassep@ecaa.ee
Olga Petrjaševa vaneminspektor 6103580 olga.petrjasheva@ecaa.ee
Risto Roosve vaneminspektor 6103571 risto.roosve@ecaa.ee
Roman Timofejev osakonnajuhataja 6103575 roman.timofejev@ecaa.ee

Üldosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Marelle Pihlak osakonnajuhataja 6103589 marelle.pihlak@ecaa.ee